15. května 2010 - Okrsková soutěž Perknov

Dne 15.5.2010 proběhlo v Perknově oblastní kolo hry Plamen. I přes chladné počasí se zúčastnilo 5 družstev v kategorii starších a 3 družstva v kategorii mladších.

Soutěž začala štafetou 4x60m s překážkami, kde naše družstvo mladších dostalo neplatný pokus za špatně uchopenou proudnici v cíli. Toto družstvo běželo v sestavě: Lajner, Kotlasová, Fialka, Strašík. V kategorii starších závodilo první družstvo v sestavě: Nováková, Slabý, Fialka, Novák, kteří doběhli v čase 60s. Druhé družstvo nastoupilo v sestavě: Blažek, Kubátová, Beránek, Kameník, kteří doběhli v čase 55s a dostali se do průběžného vedení v soutěži.

Soutěž pokračovala štafetou požárních dvojic, kde mladší (Oral, Kotlasová, Endrle, Fialka, Strašík) doběhli v čase 140,28s. V tomto čase jsou již započítány trestné sekundy za chyby v disciplíně. Poté následovaly štafety v kategorii starších, kde naše týmy nastoupily v seskupení: Holenda. Brož, Novák, Nováková,Fialka.

Slabý, Kameník, Beránek, Kubátová, Blažek.

Druhý tým doběhl v lepším čase (68,86s). Tuto disciplínu vyhrál a udržel si průběžné první místo.

Poslední disciplínou byl požární útok, který se běžel ve dvou pokusech.

Mladší nastoupili v sestavě: Král, Endrle, Oral, Kotlasová, Fialka, Lajner, Strašík. Tato sestava dokončila útok v čase 26s a svou kategorii celkově vyhrála.

Starší soutěžili v sestavě: Brož, Kubátová, Fialka, Kameník, Blažek, Slabý, Beránek. Ve druhém pokusu vystřídal Fialka Beránka, Nováková Slabého. Pozměněná sestava nastříkala terče v čase 23,40s a umístila se v této disciplíně na druhém místě.

Družstva mladších i starších obsadila v oblastním kole krásná první místa a zajistila si tak postup na okresní kolo hry Plamen, které se koná 22.5.2010 v Havlíčkově Brodě.