5. května 2012 – Okrskové kolo hry Plamen – Veselý Žďár

Dne 5. 5. 2012 jsme se zúčastnili okrskového kola mladých hasičů ve Veselém Žďáře.

První disciplínou byla štafeta 4x60 metrů. Zde běžela dvě družstva. První ve složení: Strašík – S. Oral – Doležal – Čapek, jejich pokus byl platný a průběžně stačil na 3 místo.

Druhá štafeta běžela ve složení: Pipek – Kotlasová – Fialka – Nováková, tato čtveřice měla bohužel pokus neplatný.

Soutěž pokračovala štafetou požárních dvojic a i zde soutěžily dvě štafety. První ve složení: Pipek – Brož – Fialka – Doležal a Nováková. Druhá ve složení: D. Oral – Strašík – Čapek – S. Oral a Novák. Tuto disciplínu dokončila obě družstva bez trestných bodů. První družstvo mělo čas 63s, což byl nejrychlejší čas této disciplíny.

Na závěr okrskového kola se běžel požární útok. První pokus: Brož – Nováková – Pipek – Fialka – Novák – Doležal a Strašík. Tato sedmička dokončila svůj požární útok v čase 25s.

Druhý pokus: Brož – Nováková – Pipek – Fialka – Novák – S. Oral a Čapek. Výsledný čas druhého útoku byl z důvodu drobných problémů přes 30s.

Na okrskové soutěži jsme obsadili celkové 2. místo a zajistili si tak postup na Okresní kolo Hry Plamen, které se konalo 19. 5. 2012 v Havlíčkově Brodě.