2014 - Co nového v Obickách?

 

Sportoviště V Obickách, kde je i pěkné zázemí, se stále zlepšuje a upravuje. Rekonstrukce a prodloužení hřiště probíhá postupně a letos se blíží k dokončení. Kromě toho letos došlo k několika významných úpravám, doplněním a zlepšením:

1. Dobudování druhé chatky. Tato chatka opět vznikla ze stavební buňky. Dostala novou střechu, nové rozvody elektriky a vody uvnitř a celkovou rekonstrukci vnitřku. Děkujeme městu Havlíčkův Brod, všem sponzorům a zejména všem našim aktivním členům, kteří se na opravách a rekonstrukci podíleli.

2. Rekonstrukce rybníka. Poté, co jsme stav zjistili jsme to městu oznámili a na loňské výroční valné hromadě jsme připomněli, že na rybníku praskl čep a voda z něj utíká. Město Havlíčkův Brod, které je jeho majitelem, v červnu rybník opravilo. Je zde nový čep, lávka a jsou upraveny břehy, zejména u hráze. Vylepšil se tak celkový vzhled rybníka, ale přispělo to i ke zlepšení životního prostředí a zkrášlení okolí chatek a sportoviště. Výhodou se stalo, že nebylo třeba rybník odbahňovat. Na tomto místě chceme poděkovat městu Havlíčkův Brod a zejména jeho vedení, které veškeré práce zaplánovalo a finančně pokrylo.

3. Přívod elektrické energie. Za pomoci města Havlíčkův Brod, sponzorů a parnerských organizací, které nám pomohly a pomáhají se podařilo naprojektovat, vyběhat veškerá povolení a souhlasy, vyhrabat a položit až k našemu sportovišti. V současné době ještě čekáme na připojení ČEZem. K tomu by mělo dojít v nejbližších dnech. Děkujeme ještě jednou všem, kteří se do této akce zapojili!

Additional information